Інфляція у країнах ОЕСР в листопаді прискорилась до 1,3% із 0,2%


Інфляція у країнах ОЕСР в листопаді прискорилась до 1,3% із 0,2%

Споживчі ціни в країнах, що входять до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), в листопаді підвищились на 1,3% в порівнянні з аналогічним місяцем 2008 року, говориться в повідомленні організації.

В жовтні інфляція становила 0,2%.

Споживчі ціни в листопаді зросли на 0,1% відносно попереднього місяця.

Вартість енергоносіїв для споживачів в листопаді підскочила на 2,4% відносно того ж місяця 2008 року після падіння на 9,2% в жовтні. Продукти харчування подешевшали на 1,1% (на 1% місяцем раніше).

Споживчі ціни без врахування вартості енергоносіїв і продуктів харчування збільшилися в листопаді на 1,5% в річному вирахуванні після підйому на 1,6% в жовтні.

В єврозоні гармонізований індекс споживчих цін (HICP) піднявся на 0,5% в порівнянні з аналогічним місяцем 2008 року, в жовтні він продемонстрував падіння на 0,1%. HICP збільшився в листопаді на 0,1% в порівнянні з попереднім місяцем (у жовтні зростання склало 0,2%).

В США індекс споживчих цін (CPI) виріс на 1,8% в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року, падіння в жовтні становило 0,2%.

В Японії в листопаді було зафіксовано зниження цін на 1,9% після зменшення на 2,5% в жовтні.

Споживчі ціни у Великобританії зросли на 1,9%, в Канаді - на 1%, в Італії - на 0,7%, у Франції і Німеччині - на 0,4%.

ОЕСР - одна з провідних економічних організацій світу, яка включає 30 найбільш розвинених країн. Зараз до неї входять Австралія, Австрія, Бельгія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Люксембург, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, США, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція, Південна Корея та Японія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua