Росія змінює Молдову на посаді голови СНД


Росія змінює Молдову на посаді голови СНД

Росія стає головою СНД з 1 січня 2010 року, змінивши на цій посаді Молдову.

Раніше голова МЗС РФ Сергій Лавров повідомив, що в концепції головування Росії в СНД в 2010 році центральне місце займають інновації та наука.

"Росія як країна, яка головуватиме в СНД наступного року, підготувала концепцію свого головування, план її реалізації. В центрі роботи буде проблематика науки та інновацій, саме цьому буде присвячена головна тема майбутнього року", - сказав він в листопаді під час візиту до Москви глави МЗС Казахстану Каната Саудабаєва.

Крім того, за словами міністра, пріоритетом в діяльності СНД в гуманітарній сфері стане 65-річчя Перемоги. "У СНД це буде Рік ветеранів, із цього приводу прийнято рішення главами держав на саміті в Кишиневі", - сказав Лавров.

Москва представила свою концепцію головування і план її реалізації на саміті СНД в Кишиневі в жовтні 2009 року. У документах передбачено розширення взаємодії в рамках СНД в таких сферах, як наука та інновації, енергетика, міграція.

Планується, що в 2010 році саміт СНД відбудеться в Москві.

До СНД входять Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан та Україна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua