Japan Airlines звільняє 15,6 тис співробітників


Japan Airlines звільняє 15,6 тис співробітників

Японська авіакомпанія Japan Airlines Corp. може звільнити 15,6 тис. співробітників. Це більш ніж на 2 тис. перевищує раніше оголошений показник. Про це стало відомо з неофіційних джерел, повідомляє Associated Press.

За інформацією японських ЗМІ, скорочення продовжуватимуться до 2013 р. Планується також, що інвестиції в цю компанію складуть 300 млрд єн (3,3 млрд дол.)

Раніше повідомлялося, що Japan Airlines може оголосити про банкрутство 19 січня 2010 р., згідно із планом уряду країни щодо реструктуризації компанії. Ця програма передбачає і скорочення 13 тис. працівників авіаперевізника, що становить 30% від всіх його співробітників.

Нагадаємо, Japan Airlines, заборгував кредиторам 3,8 млрд дол., користуючись програмою допомоги уряду Японії. Напередодні суд округу Токіо постановив, що держава має право оголосити авіаперевізника банкрутом.

Американська авіакомпанія Delta Air Lines Inc. пропонувала керівництву Japan Airlines Corp. інвестиції в обсязі 1 млрд дол., а нинішній партнер японської компанії, American Airlines - 1,4 млрд дол.

Japan Airlines Corp. є головним авіаперевізником Японії. Літаки компанії здійснюють рейси в 35 країн світу. У минулому фінансовому році, який завершився 31 березня 2009 р., компанія перевезла 52 млн пасажирів і 1,1 млн т вантажу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua