Міністерство фінансів ФРН не погодилось із планами уряду знизити податки


Міністерство фінансів ФРН не погодилось із планами уряду знизити податки

Міністерство фінансів Німеччини на чолі з Вольфгангом Шойбле вважає за необхідне відстрочити здійснення урядом реформи оподаткування, запланованої на 2011 рік, повідомляє Spiegel із посиланням на свої джерела у владних колах.

В міністерстві вважають, що в умовах дефіциту бюджету, реформа, що передбачає скорочення податкових надходжень на 20 мільярдів євро, має бути відкладена на рік або два, хоча формальне рішення про її проведення можна прийняти і в 2010 році.

Пропозиції міністерства фінансів обговорюватимуться на зустрічі глав політичних партій ХДС/ХСС і СВДП, що входять до правлячої коаліції. Зустріч між Ангелою Меркель, Гідо Вестервеллє та Хорстом Зеєхофером відбудеться у відомстві федерального канцлера 17 січня.

Ініціаторами реформи, котра передбачає зниження оподаткування, виступають ліберали зі СВДП. Проте вони зустрічають все більший опір як з боку опозиції, так і з боку своїх коаліційних партнерів - консерваторів. Багато спостерігачів висловлюють побоювання, що уряду не вдасться провести реформу за період нинішньої легіслатури.

Між тим, як повідомляє DW-WORLD із посиланням на дані соціологічного опитування, проведеного службою Infratest-dimap, більшість жителів Німеччини не схвалюють планів щодо зниження податків з 2011 року. Проти зниження податків висловилися 58 відсотків опитаних, а за проведення реформи - 38 відсотків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua