Білорусь та Росія не змогли підписати документи про постачання нафти


Білорусь та Росія не змогли підписати документи про постачання нафти

Білоруська та російська делегації не змогли досягти компромісу на переговорах із нафти в суботу, повідомляє ИТАР-ТАСС.

"Під час чергового раунду переговорів про умови постачань нафти з Росії, проведеного 9 січня в Москві, білоруська і російська делегації знов не змогли прийти до компромісного рішення із обговорюваних питань і вийти на підписання відповідних документів", - повідомили сьогодні агентству в прес-службі білоруського уряду. При цьому проінформували, що білоруська делегація повернулась до Мінська.

За інформацією агентства, на переговорах білоруська делегація на чолі з першим заступником прем'єр-міністра Володимиром Семашком представила аргументовану позицію, "засновану на чинній правовій базі двосторонніх відносин і підкріплену відповідними розрахунками, максимально погодженими білоруськими і російськими експертами під час проведених раніше консультацій".

"Однак озвучені білоруською стороною аргументи, як і представлені розрахунки, фактично були проігноровані російською стороною", - зазначили в прес-службі білоруського уряду.

Повідомляється, що сторони обмінялися письмовим викладом своїх позицій і висловили готовність до продовження переговорів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua