Експерт заявив про важливість створення прозорого нафтового ринку в Білорусі


Експерт заявив про важливість створення прозорого нафтового ринку в Білорусі

На білоруському нафтовому ринку діє когорта посередників і всі вони підконтрольні державі, заявив російський експерт, знайомий з ситуацією на переговорах між Москвою і Мінськом про постачання нафти.

"Всім зрозуміло, що Білорусь є державою, де всі дії у сфері ПЕК жорстко контролюються керівництвом цієї країни", - сказав він.

"Які ж це посередники? Це чотири державні структури - Білоруська нафтова компанія, Мозельський НПЗ, компанія "Нафтан", а також виробниче об'єднання "Білорусь нафта". Останню частку ринку контролюють приватні білоруські структури і дочірні структури російських компаній", - пояснив експерт, слова якого наводить ИТАР-ТАСС.

"Пропозиція Росії про безмитні постачання до Білорусі російської сирої нафти в обсягах, необхідних для внутрішнього вжитку країни, поза сумнівом є транспарентною і сприяла би вирівнюванню умов економічної діяльності, створила більш-менш рівні умови для конкуренції російських і білоруських НПЗ, і в результаті це призвело би до прозорішої робити на нафтовому ринку", - цитує експерта "Інтерфакс".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua