ЦВК заявляє, що фінансування виборів розпочато


ЦВК заявляє, що фінансування виборів розпочато

Міністерство фінансів і Державне казначейство почали фінансування витрат на підготовку президентських виборів в 2010 році, повідомив член Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

"Бюджетне фінансування 2010 року лише розпочато і ті витрати, які необхідно буде здійснити в 2010 році, в основному почнуться з наступного тижня", - сказав він журналістам в п'ятницю в Києві.

Охендовський нагадав, що ЦВК затвердила кошторис витрат на 2010 рік на організацію і проведення виборів президента України як в першому, так і в другому турах, і передала необхідні документи до Мінфіну і Держказначейства.

"Ми сподіваємося, що з наступного тижня належним чином фінансуватимуться всі заходи, необхідні для підготовки виборів", - сказав він.

При цьому він не назвав суму, на яку відкрито асигнування витрат на президентські вибори. "Немає сенсу говорити про суми, на які відкрито фінансування, - воно може бути відкрите на всю суму, а гроші надходитимуть як в 2009 році", - сказав член ЦВК.

Разом з тим, за словами Охендовського, ЦВК вже змогла частково профінансувати витрати на відрядження для працівників секретаріату і членів Центрвиборчкому в регіони для передачі бюлетенів окружним виборчим комісіям.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України виділив 969,6 мільйона гривень на фінансування підготовки і проведення президентських виборів 2010 року.

Згідно із постановою Кабміну від 29 грудня 2009 року 1414 "Про заходи із організації бюджетного процесу в 2010 році". таке рішення прийняте у зв'язку з неприйняттям Верховною радою держбюджету на 2010 рік і відповідно до ст. 46 Бюджетного кодексу України.

Міністерству фінансів доручено "забезпечити в січні - лютому 2010 року фінансування заходів щодо підготовки і проведення чергових виборів президента України на суму 969,6 мільйона гривень з врахуванням пропозицій Центральної виборчої комісії".

Постанова набула чинності 1 січня 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua