Греція посилить боротьбу із бюджетним дефіцитом


Греція посилить боротьбу із бюджетним дефіцитом

Уряд Греції заявив, що приведе бюджет країни у відповідність з вимогами Євросоюзу протягом двох років - на рік раніше, ніж передбачалося.

Як передає Бі-Бі-Сі, бюджетний дефіцит Греції - найбільший серед європейських країн, і грецький уряд відчуває серйозний тиск з боку країн ЄС і представників інших фінансових ринків, що вимагають його зменшення.

За правилами Євросоюзу, цей показник не повинен виходити за межі в 3% від обсягу ВВП країни. Греція перевищує це обмеження більш ніж в чотири рази - 12,7% ВВП.

Для виправлення ситуації країні потрібні зовнішні запозичення, проте стан її фінансової системи не викликає ентузіазму у інших учасників ринку, що робить сторонні кредити вельми дорогими.

За словам міністра фінансів Греції, прем'єр-міністр країни дав вказівку прискорити процес скорочення державного боргу.

Уряд соціалістів, що отримали контроль над країною лише кілька місяців тому, виявилося в складній ситуації. Прихід до влади для нього був обумовлений у великій мірі обіцянками збільшити зарплати і витрати на соціальні потреби.

Зараз у влади просто немає грошей, аби здійснити це.

До того ж три провідних міжнародних кредитних агентства знизили рейтинги урядових облігацій Греції, що ускладнило отримання кредитів на міжнародному ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua