Ющенко проти міжнародного газотранспортного консорціуму


Ющенко проти міжнародного газотранспортного консорціуму

Президент України Віктор Ющенко негативно ставиться до ідеї створення газотранспортного консорціуму між учасниками ринку Україною, Росією та Європейським союзом. Про це Ющенко сказав в інтерв'ю радіо "Свобода" в п'ятницю у Львові.

На питання, як Ющенко ставиться до ідеї створити міжнародний газотранспортний консорціум, він сказав: "Негативно".

"У нас є національна компанія, яка блискуче може відповідати за політику у галузі газового транзиту. Для чого нам консорціум? Що - ми не можемо свою монополію організувати?", - сказав він.

На думку президента, створення міжнародного газотранспортного консорціуму призведе до того, що Україна втратить свій національний проект: "Я хочу запитати в українців: ви розумієте, що втрачаєте свій проект?"

Раніше лідер Партії регіонів Віктор Янукович в інтерв'ю газеті "Комсомольська правда в Україні" заявив: "Україна повинна стати надійним партнером в газових угодах і з Росією, і з Європейським Союзом, тому я розглядаю перспективу створення газотранспортного консорціуму між учасниками цього ринку - Україною, Росією і ЄС - як один з пунктів в проекті модернізації України".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua