Ющенко доручив Кабміну збільшити витрати бюджету


Ющенко доручив Кабміну збільшити витрати бюджету

Президент України Віктор Ющенко доручив уряду збільшити в 2010 році витрати Державного бюджету на реалізацію молодіжної політики в країні.

Про це йдеться в Указі Президента від 6 січня 2010 р. "Про деякі заходи зі сприяння вирішенню актуальних питань молоді", текст якого оприлюднено на офіційному сайті глави держави.

Так, Кабінету міністрів України доручено під час доопрацювання проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" передбачити збільшення в порівнянні з 2009 роком витрат на заходи із реалізації державної молодіжної політики, підтримки молодіжних і дитячих громадських організацій, а також на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки.

Крім того, уряд повинен передбачати в проектах Держбюджету України на 2010 р. і подальші роки кошти на надання працедавцям дотації для забезпечення молоді першим робочим місцем відповідно до Закону України "Про забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем з наданням дотації працедавцеві".

В дорученнях глави держави також наголошується, що Кабмін повинен доопрацювати питання відносно: розширення переліку професій і спеціальностей, з яких працедавцям може надаватися дотація для забезпечення молоді першим робочим місцем; удосконалення планування витрат, пов'язаних з пільговим проїздом студентів вищих професійно-технічних навчальних закладів, що вчаться, з врахуванням реальної кількості осіб, що користуються такою пільгою.

Ющенко також доручив створити до 1 березня 2010 р. Всеукраїнський центр патріотичного виховання молоді і Будинок молоді України, а також затвердити в поточному році Державну програму "Студентський і учнівський гуртожиток" і забезпечити її фінансування.

В указі також йдеться про проведення до кінця 2010 р. дослідження відповідності ринку освітніх послуг, зокрема, з підготовки фахівців з вищою освітою потребам ринку праці і формування державного замовлення на підготовку таких фахівців згідно із поточними і перспективними потребами ринку праці.

Окремі доручення Ющенка уряду стосуються, зокрема, забезпечення своєчасною і в повному обсязі виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів.

В свою чергу, Президент доручив вжити відповідні заходи для збільшення асигнувань на заходи щодо реалізації молодіжної політики і розширення мережі молодіжних центрів праці і таке ін. обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям і Раді міністрів Автономної Республіки Крим.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua