Німецька фірма OHB отримала замовлення на виготовлення супутників Galileo


Німецька фірма OHB отримала замовлення на виготовлення супутників Galileo

Фірма OHB з німецького Бремена отримала замовлення на виготовлення перших супутників для навігаційної системи Galileo. Ця європейська система розпочне роботу в 2014 році, повідомляє Deutsche Welle.

На придбання 14 супутників Європейський Союз виділив 566 млн. євро. Система, зокрема, дозволить підвищити точність навігаційних даних для дорожнього руху з нинішніх 15 метрів до десяти сантиметрів. Galileo буде сумісна з американським аналогом GPS, а також з російськими і китайськими навігаційними стандартами.

Reuters нагадує, що всього для навігаційної системи Galileo необхідно виготовити 30 супутників плюс два резервних. Перші з них вже пройшли випробування у відкритому космосі. Реалізація програми неодноразова відкладалася. Останній термін введення системи в експлуатацію був призначений на 2013 рік, але незабаром перенесений ще на рік пізніше. Крім того, помітно зросла і вартість проекту. Комісар ЄС із транспорту Антоніо Таяні визнав, що виділених Брюсселем 3,4 млрд. євро, судячи з усього, буде недостатньо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua