Німецька фірма OHB отримала замовлення на виготовлення супутників Galileo — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Німецька фірма OHB отримала замовлення на виготовлення супутників Galileo

Казна та Політика
209
Фірма OHB з німецького Бремена отримала замовлення на виготовлення перших супутників для навігаційної системи Galileo. Ця європейська система розпочне роботу в 2014 році, повідомляє Deutsche Welle.
На придбання 14 супутників Європейський Союз виділив 566 млн. євро. Система, зокрема, дозволить підвищити точність навігаційних даних для дорожнього руху з нинішніх 15 метрів до десяти сантиметрів. Galileo буде сумісна з американським аналогом GPS, а також з російськими і китайськими навігаційними стандартами.
Reuters нагадує, що всього для навігаційної системи Galileo необхідно виготовити 30 супутників плюс два резервних. Перші з них вже пройшли випробування у відкритому космосі. Реалізація програми неодноразова відкладалася. Останній термін введення системи в експлуатацію був призначений на 2013 рік, але незабаром перенесений ще на рік пізніше. Крім того, помітно зросла і вартість проекту. Комісар ЄС із транспорту Антоніо Таяні визнав, що виділених Брюсселем 3,4 млрд. євро, судячи з усього, буде недостатньо.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас