"Київавтодор" використав уже половину запасу солі для доріг — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Київавтодор" використав уже половину запасу солі для доріг

281
Комунальна корпорація "Київавтодор" використала вже половину стратегічного запасу солі для доріг.
Про це повідомив генеральний директор "Київавтодору" Георгій Глинський на нараді в Київській міській державній адміністрації з питань контролю над прибиранням доріг і дворів столиці у зв'язку з надзвичайними погодними умовами.
Як інформували УНІАН в прес-службі КМДА, зокрема, за словами Глинського, на траси щодня виводиться більше 80 очисних машин, 8 грейдерів, солерозкидувачі, працюють бригади шляховиків. "Наш стратегічний запас солі для доріг вже витрачений наполовину, а це майже 15 тисяч тонн. Але ми прийняли рішення перерозподілити її так, щоб нам вистачило реагентів до закінчення святкових канікул, а вже з 11 січня ми швидко поповнимо ці запаси", - сказав він.
Як відзначив у свою чергу директор комунального підприємства "Київпастранс" Микола Ламбуцький, не дивлячись на складні погодні умови, муніципальний транспорт працює без перебоїв, на зачистку трамвайних колій виведена спецтехніка, розчищається простір на автобусних зупинках та ін.
Учасники засідання підкреслили, що гірша ситуація складається там, де через відсутність законних важелів неможливо задіювати евакуатори. Зокрема, неможливо прибрати снігові замети під автотранспортом, припаркованим на тротуарах або край дороги. У цих випадках Київська міська державна адміністрація діє спільно з ДАІ - такі автомобілі піднімаються евакуаторами для розчищання під ними снігу.
Перший заступник голови КМДА Денис Басс звернувся до керівників державних і приватних підприємств з вимогою розчистити прилеглу до їх будівель територію і регулярно підтримувати її в належному стані.
"Ми будемо досить жорстко контролювати всіх керівників, від чиїх дій залежить наведення ладу на вулицях і в дворах, аж до покарання у вигляді звільнення, якщо ними не будуть прийняті необхідні заходи із вивезення сміття і розчищання пішохідних і під'їзних доріг до найближчих вихідних днів", - зазначив Басс.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас