Морози у Великобританії порушили теплопостачання підприємств


Морози у Великобританії порушили теплопостачання підприємств

У Великобританії у зв'язку із сильними холодами почалися перебої з постачанням електроенергії і відключення підприємств, повідомляють "Вести".

Зазначається, що вже припинена подача електроенергії на підприємства в північно-західних і східних районах Центральної Англії. Національний керівник електро- і газовими мережами компанія National Grid повідомила, що припинила постачання газу 94 промисловим споживачам. Всі вони мали в своїх контрактах положення, яке дозволяє проводити відключення у разі потреби збільшення подачі електроенергії і газу до житлових будинків.

Як повідомляють британські ЗМІ, в країні виник брак природного газу через зменшення його постачань з Норвегії. В четвер на трьох найбільших норвезьких родовищах в Північному морі виникли технічні проблеми, що призвело до значного падіння обсягів видобутку газу.

Ситуація ускладнюється тим, що Великобританія має стратегічні запаси природного газу лише на 8 діб національного споживання. Для Німеччини і Франції цей показник становить 90 діб.

Зараз Великобританія вийшла на рекордні обсяги споживання газу та електроенергії у зв'язку із тривалими холодами.

Вже оголошено, що сьогоднішня ніч буде на всій території Великобританії найхолоднішою за останні роки, коли температура впаде нижче 20 градусів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua