У Молдові збанкрутував оператор мобільного зв'язку


У Молдові збанкрутував оператор мобільного зв'язку

У Молдові збанкрутував оператор мобільного стільникового зв'язку в стандарті GSM 900/1800 - компанія Eventis Mobile, контрольована російською інвестиційною групою Eventis Telecom Holdings.

Як повідомив на прес-конференції в Кишиневі віце-прем'єр, міністр економіки Молдови Валерій Лазер, банкрутство Eventis Mobile сталося внаслідок поганого управління та відсутності глибокого дослідження ринку під час запуску бізнесу.

Як зазначив Лазер, нині проводяться всі необхідні процедури з переходу клієнтів Eventis Mobile в інші компанії мобільного зв'язку без завдання збитку.

На початку листопада 2009 р. у компанії Eventis Mobile були конфісковані товари на суму понад 2 млн. леїв (більше 162 тис. дол.) через борги на зазначену суму перед 15 великими кредиторами.

Молдовсько-кіпрське спільне підприємство Eventis Mobile, контрольоване зареєстрованою на Кіпрі російською інвестиційною групою Eventis Telecom Holdings, в грудні 2006 р. стало переможцем оголошеного в Молдові міжнародного конкурсу на отримання третьої індивідуальної ліцензії на надання в країні послуг мобільного стільникового зв'язку в стандарті GSM 900/1800.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua