0 800 307 555
0 800 307 555

Турчинов спростовує втрату Україною 70% держвласності ГТС


Турчинов спростовує втрату Україною 70% держвласності ГТС

Перший віце-прем'єр міністр Олександр Турчинов заперечує заяви про те, що Україна втратила 70% державної власності своєї газотранспортної системи.

Про це він сказав журналістам.

"На жаль, Віктор Ющенко, який поки що працює президентом України, просто використовує всі шанси. Щодня він виступає з якимись дурощами, які є банальною і цинічною брехнею. Це стосується і якихось офшорних компаній, які він десь там знайшов... це стосується і вчорашньої його заяви про якихось 70% газотранспортної системи, які ми втратили. Це вже просто марення, це вже якась хвороба", - заявив Турчинов.

Перший віце-прем'єр вважає, що посадова особа такого рівня не повинна робити подібних заяв.

"Коли така посадова особа розкидається такою інформацією, то тут треба вже висновки робити медичному персоналу або дійсно відповідати в судових органах за свою брехню", - сказав Турчинов.

Він переконаний, що Ющенко робить подібні заяви у зв'язку з тим, що допомагає лідерові Партії Регіонів Віктору Януковичу на виборах президента.

Як повідомляло агентство, в листопаді Тимошенко заявила, що вважає заяви про можливість втрати Україною державної власності на свою газотранспортну систему обумовленими президентською кампанією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua