0 800 307 555
0 800 307 555

Павленко: За умови належного фінансування будівництво НСК "Олімпійський" буде завершено до кінця 2010 р.


Павленко: За умови належного фінансування будівництво НСК "Олімпійський" буде завершено до кінця 2010 р.

За умови належного фінансування будівництво НСК "Олімпійський" буде завершено до кінця 2010 р.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства сім'ї, молоді і спорту України із посиланням на голову відомства Юрія Павленка. Міністр зазначив, що протягом 2009 р. виконаний комплекс важливих робіт із реконструкції НСК "Олімпійський".

Зокрема повністю побудований нижній ярус трибун, посилений і відновлений верхній ярус, завершено прокладання інженерних мереж. У 2010 р. продовжаться початі роботи із будівництва підпірних стін, каркасу естакади і об'їзної дороги, роботи із спорудження VIP-зони і зони вболівальників, а також монтаж основної частини конструкцій крівлі.

За станом на кінець 2009 р. під час реконструкції НСК "Олімпійський" виконано близько 40% від загального обсягу будівельно-монтажних робіт. Підготовка всієї спортивної інфраструктури проходить чітко за графіком, погодженим із УЄФА.

Будівельні роботи на стадіоні ведуться в дві-три зміни, безперебійно, на декількох ділянках одночасно. До виконання робіт з реконструкції стадіону притягнено 38 будівельних організацій, 1018 робітників, близько 400 інженерно-технічних працівників, 122 одиниць будівельної техніки.

Павленко нагадав, що уряд України прийняв рішення про передоплату робіт із реконструкції і будівництва НСК "Олімпійський" на січень-березень у розмірі 135,7 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua