Kraft Foods планує збільшити свою пропозицію Cadbury після продажу піцерії за 3,7 млрд дол. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Kraft Foods планує збільшити свою пропозицію Cadbury після продажу піцерії за 3,7 млрд дол.

411
Американська Kraft Foods збільшить свою пропозицію британському виробникові кондитерських виробів Cadbury після продажу бізнесу з виробництва і продажу піци за 3,7 млрд дол. Це дозволить американській компанії дістати необхідні наявні кошти, йдеться в оприлюдненому сьогодні прес-релізі Kraft Foods. Докладнішу інформацію компанія повідомить до 19 січня ц.р.
Nestle, що купує у Kraft Foods бізнес з виробництва піци в Північній Америці, вибуває із списку потенційних претендентів на Cadbury.
Нагадаємо, 4 грудня 2009 р. Kraft Foods направила оферту акціонерам Cadbury з метою недружнього поглинання компанії, в обхід її ради директорів. Умови пропозиції Kraft Foods залишаються незмінними в порівнянні з попередньою пропозицією: 3 фунти стерлінгів (близько 5 дол.) готівкою плюс 0,2589 новій акції Kraft Foods за одну звичайну акцію Cadbury і 12 фунтів стерлінгів (20 дол.) плюс 1,0356 акцій Kraft Foods за одну американську депозитарну акцію (ADS) Cadbury. Умови оферти оцінюють одну акцію Cadbury в 7,13 фунта стерлінгів (11,86 дол.), виходячи з ціни закриття по акціях Kraft Foods на 1 грудня 2009 р. Вся компанія оцінена, таким чином, в 10,1 млрд фунтів (близько 16,8 млрд дол.). Акціонерам Cadbury було запропоновано прийняти умови пропозиції до 5 січня 2010 р. Рада директорів Cadbury охарактеризувала пропозицію як "абсолютно невідповідну" і таку, що недооцінює реальну вартість британської компанії.
9 листопада 2009 р. Kraft Foods оголосила про свій намір придбати Cadbury, проте керівництво британської компанії відмовилося від пропозиції, порахувавши її такою, що не відповідає справедливій вартості Cadbury. Майже одночасно як претенденти на Cadbury спливли інші відомі виробники кондитерських виробів: американська Hershey Co. і італійська Ferrero International SA. До британської компанії придивлялася і швейцарська Nestle.
Kraft Foods випускає і продає свою продукцію в 155 країнах світу під такими марками як сир Kraft, вершковий сир Philadelphia, кава Jacobs і Maxwell House, Carte Noire, печиво і крекери Nabisco, картопляні чіпси Estrella, а також шоколадні бренди Toblerone, Mozart і Milka.
Компанія Cadbury Plc. спеціалізується на виробництві кондитерської продукції і шоколаду. Серед брендів компанії є такі відомі як Wispa, Fruit & Nut, а також багато інших.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас