Росія в 2010 р. планує звільнення понад 9 тис. працівників ЧФ РФ у Севастополі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Росія в 2010 р. планує звільнення понад 9 тис. працівників ЧФ РФ у Севастополі

586
Росія в 2010 р. планує звільнення працівників Чорноморського флоту в Севастополі. Переважна більшість найнятих робітників - громадяни України, передає Бі-бі-сі.
Керівництво місцевої влади і Центру зайнятості Севастополя інформує про понад 9 тис. запланованих скорочень на російському Чорноморському флоті вільнонайманих з України.
Голова міськдержадміністрації Сергій Куніцин заявив, що стрімке і масштабне скорочення на ЧФ для керівництва міста стало несподіванкою з досить болючими наслідками для соціально-економічного життя Севастополя. Вирішення проблематики щодо створення великої кількості нових робочих місць місцевий голова пов'язує з реалізацією вже готового до впровадження проекту вільної економічної зони "Севастополь".
"Вони обслуговують Чорноморський флот, це - громадяни України. Для мене, відверто кажучи, незрозуміло те, що відбувається на ЧФ. Тому що, з одного боку, політики кричать, що флот звідси не піде ніколи і ні за яких обставин, з іншого боку, тисячі людей викидають на вулицю, і ці люди потрапляють до нас в руки. Вони залишаються без засобів до існування, без зарплати. Ми втрачаємо платників податків, платників до Пенсійного фонду. Єдиним порятунком цієї ситуації я бачу створення вільної економічної зони, над якою ми працюємо. Іншого варіанту залучення інвестицій і швидкого створення нових робочих місць я просто не бачу", - сказав він.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас