Віце-прем'єр РФ: Росія почала постачання нафти на білоруські НПЗ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Віце-прем'єр РФ: Росія почала постачання нафти на білоруські НПЗ

Енергетика
468
Росія почала постачання нафти на білоруські нафтопереробні заводи (НПЗ). Про це повідомив віце-прем'єр РФ Ігор Сечін на зустрічі з главою уряду Володимиром Путіним.
Він повідомив, що напередодні розпочато відвантаження сировини на Новополоцький НПЗ у розмірі 100 тис. тонн і на Мозирський НПЗ в розмірі близько 80 тис. тонн за системою магістральних нафтопроводів.
І.Сечін також нагадав, що Росія зробила Білорусі пропозицію про продовження пільгових постачань нафти в об'ємах, необхідних для внутрішнього споживання. Наразі баланс таких об'ємів обговорюється. Безмитно Білорусь може отримати до 6 млн тонн нафти, відзначив І.Сечін і додав, що російська сторона передала свої пропозиції білоруській стороні, проте підписаних документів з даного питання немає.
В свою чергу В.Путін доручив І.Сечіну продовжити переговорний процес щодо умов постачань нафти в Білорусь. "Сподіваюся, домовленості будуть досягнуті найближчим часом", - виходячи з норм законодавства та інтересів сторін, сказав В.Путін.
І.Сечін також додав, що Росія розраховує завершити найближчими місяцями узгодження документів про переміщення вуглеводнів у рамках Митного союзу Росії, Казахстану і Білорусі. Дані питання мають бути визначені додатковою угодою і введені в дію з 1 липня 2010 р.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас