Громадська організація "Комунальний фронт" прогнозує зростання боргу населення за житлокомпослуги за відсутності реформ в ЖКГ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Громадська організація "Комунальний фронт" прогнозує зростання боргу населення за житлокомпослуги за відсутності реформ в ЖКГ

751
Громадська організація "Комунальний фронт" прогнозує зростання боргу населення за спожиті житлово-комунальні послуги за відсутності реформ у сфері житлово-комунального господарства. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Комунального фронту".
"Катастрофічне зростання боргів населення за комунальні послуги найближчими днями досягне 10 млрд. і нестримно збільшуватиметься, - сказано в повідомленні із посиланням на заяву лідера "Комунального фронту", голову Асоціації теплотехнічних компаній (Київ) Віталія Яковенко.
На його думку, ситуація в ЖКГ ставить енергосистему України на межу катастрофи і загрожує національній безпеці країни.
"В квартирах немає тепла, перебої з гарячою водою досягли критичної точки народної незадоволеності. При цьому господареві не дають жодних гарантій на нормалізацію і при цьому не дають йому можливості самому вирішити проблему, встановивши автономне опалення. Природно, що чекати від нього плати за нібито надану послугу немає сенсу. Ніхто за таке знущання платити не буде", - вважає Яковенко.
На його думку, підвищення цін на комунальні послуги не вирішить проблему.
"Підняття ціни, як у нас це прийнято серед чиновників ЖКГ, не вирішить проблему. Без реформування всієї галузі такий крок лише ускладнить ситуацію з платежами і зажене підприємства галузі в ще складніше фінансове становище. Адже якість послуг не зміниться, і підвищення спонукає ще більше людей не платити", - заявив лідер "Комунального фронту".
Громадсько-політичний рух "Комунальний фронт" було створено восени 2009 року, в грудні 2009 року він був зареєстрований як громадська організація.
Як повідомлялося, в листопаді 2009 року борг населення за спожиті житлово-комунальні послуги збільшився на 9,8%, або на 881,0 млн. гривень до 9 835,7 млн. гривень.
Борг за квартирну плату, станом на 10 грудня, збільшився на 27,3 млн. гривень до 1 902,3 млн. гривень.
Борг за опалення збільшився на 553,9 млн. гривень до 4 783,8 млн. гривень.
Борг за газопостачання збільшився на 295,6 млн. гривень до 1 314,7 млн. гривень.
В березні 2009 року Асоціація теплотехнічних компаній оцінювала обсяг інвестицій, необхідних для модернізації існуючого теплопостачального обладнання в ЖКГ, на рівні понад 200 млрд. гривень.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас