0 800 307 555
0 800 307 555

Тимошенко проти будівництва компанією Ахметова вугільного терміналу в Криму


Тимошенко проти будівництва компанією Ахметова вугільного терміналу в Криму

Будівництво вугільного терміналу в Севастополі є недопустимим, вважає кандидат на пост Президента України, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Про це вона заявила в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії.

"Вугільний термінал для Криму - екологічна катастрофа", - сказала Ю.Тимошенко.

На її думку, якщо термінал з'явиться, то в Севастополі "все буде засипано шаром вугілля", неможливо буде нормально дихати, регіон буде втраченим для туристів. "(Прийде) кінець курортній зоні", - додала Ю.Тимошенко.

"Я зроблю все, що від мене залежить, аби після президентських виборів таких речей в Криму не було. Це не для Криму проект", - підкреслила кандидат на президентський пост.

Ю.Тимошенко заявила, що Крим з його унікальними кліматичними умовами має розвиватися як рекреаційний регіон.

Довідка. В грудні 2006 року управляюча компанія групи МетІнвест - "МетІнвест Холдинг" - заявила про наміри використовувати придбаний в Севастополі портовий комплекс ЗАТ "Стивідорна компанія "Авліта" для імпорту в Україну коксівного вугілля.

Екологи Севастополя виступають проти будівництва вугільного терміналу. Одні з основних претензій до запланованого об'єкту - це вибухо- і пожежонебезпека, забруднення атмосфери та акваторії порту при навантажувально-розвантажувальних роботах.

Керівництво "Авліти" неодноразово заявляло, що технологічно термінал не становитиме загрози природному довкіллю.

ТОВ "МетІнвест Холдинг" - компанія з управління підприємствами гірничо-металургійного комплексу ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент".

Власниками ТОВ "МетІнвест Холдинг" є голландська компанія Metinvest B.V. (20%) і ЗАТ СКМ (80%). 100% Metinvest B.V належить SCM (Cyprus), 90% СКМ належить Ринату Ахметову.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua