Тимошенко проти будівництва компанією Ахметова вугільного терміналу в Криму — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тимошенко проти будівництва компанією Ахметова вугільного терміналу в Криму

Енергетика
3001
Будівництво вугільного терміналу в Севастополі є недопустимим, вважає кандидат на пост Президента України, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Про це вона заявила в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії.
"Вугільний термінал для Криму - екологічна катастрофа", - сказала Ю.Тимошенко.
На її думку, якщо термінал з'явиться, то в Севастополі "все буде засипано шаром вугілля", неможливо буде нормально дихати, регіон буде втраченим для туристів. "(Прийде) кінець курортній зоні", - додала Ю.Тимошенко.
"Я зроблю все, що від мене залежить, аби після президентських виборів таких речей в Криму не було. Це не для Криму проект", - підкреслила кандидат на президентський пост.
Ю.Тимошенко заявила, що Крим з його унікальними кліматичними умовами має розвиватися як рекреаційний регіон.
Довідка. В грудні 2006 року управляюча компанія групи МетІнвест - "МетІнвест Холдинг" - заявила про наміри використовувати придбаний в Севастополі портовий комплекс ЗАТ "Стивідорна компанія "Авліта" для імпорту в Україну коксівного вугілля.
Екологи Севастополя виступають проти будівництва вугільного терміналу. Одні з основних претензій до запланованого об'єкту - це вибухо- і пожежонебезпека, забруднення атмосфери та акваторії порту при навантажувально-розвантажувальних роботах.
Керівництво "Авліти" неодноразово заявляло, що технологічно термінал не становитиме загрози природному довкіллю.
ТОВ "МетІнвест Холдинг" - компанія з управління підприємствами гірничо-металургійного комплексу ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент".
Власниками ТОВ "МетІнвест Холдинг" є голландська компанія Metinvest B.V. (20%) і ЗАТ СКМ (80%). 100% Metinvest B.V належить SCM (Cyprus), 90% СКМ належить Ринату Ахметову.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас