Ліхтенштейн запропонує німецьким клієнтам легалізувати свої рахунки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ліхтенштейн запропонує німецьким клієнтам легалізувати свої рахунки

620
Один з банків Ліхтенштейну Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Ліхтенштейн починає боротьбу з ухилянням від податків. Ліхтенштейн запропонував ФРН укласти договір, згідно з яким німецькі клієнти банків князівства повинні будуть розкрити інформацію про свої рахунки або перевести кошти в іншу офшорну зону.
Уряд Ліхтенштейну звернувся до ФРН із пропозицією укласти угоду, що сприяє легалізації прихованих від податків коштів, повідомляє 3 січня агентство dpa. "Ми прагнемо підтримати Німеччину в її боротьбі з ухилянням від сплати податків", - заявив глава уряду Князівства Ліхтенштейн Клаус Чючер.
Суть угоди полягає в тому, що німецьким клієнтам банків князівства надійде пропозиція до 2015 року розкрити ФРН інформацію про свої рахунки, заднім числом сплатити всі необхідні податки і якщо буде потреба - штрафи. Розроблений Ліхтенштейном план легалізації тіньових коштів відрізняється від класичної "явки з повинною" тим, що у випадку небажання оприлюднити інформацію про свої рахунки клієнтам банків надається можливість перевести кошти з банків Ліхтенштейну в якусь іншу офшорну зону, сказав Клаус Чючер в інтерв'ю німецькому виданню Focus.
Подібний договір Ліхтенштейн уже уклав з Великобританією. За його словами, уряд Великобританії може бути впевненим в тому, що в 2015 році в банках князівства не залишиться грошей, прихованих від британських податків.
Протягом минулого року князівство зобов'язалося виконувати міжнародні домовленості в податковій сфері та уклало запропоновані Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) угоди про обмін інформацією з метою боротьби з ухилянням від податків з 12 індустріально розвиненими країнами. У підсумку в листопаді 2009 року ОЕСР прийняв рішення викреслити Ліхтенштейн із так званого сірого списку "податкових оазисів".
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас