У британських аеропортах будуть встановлені сканери для огляду пасажирів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У британських аеропортах будуть встановлені сканери для огляду пасажирів

Кримінал
354
В аеропортах Великобританії будуть встановлені сканери, які дозволять оглядати пасажирів на повен зріст, повідомив прем'єр-міністр країни Гордон Браун. Такі заходи прийняті після спроби теракту на різдвяному рейсі авіакомпанії NorthWest, що виконувала рейс з Детройта до Амстердама.
"Це новий вид загрози, - сказав Браун в ефірі ВПС. - Ми розуміємо, що Аль-Кайеда використовує новий вид зброї, і ми мусимо відповідати на нові виклики".
Прем’єр-міністр відзначив, що установка машин - це лише частина відповіді на нові форми вибухових речовин, які не виявляють існуючі пристрої для перевірки пасажирів. Сканери тіла будуть встановлені поетапно. Також планується застосовувати нову технологію, яка дозволить виявляти вибухові речовини, сказав він, передає Bloomberg.
Додаткові сканери тіла, обмеження на покидання місць літака і вживання спеціально навчених собак для пошуку вибухових речовин - це додаткові заходи, які також розглядаються, заявив міністр транспорту Ендрю Адоніс в інтерв'ю британській Sunday Times.
Уряди країн світу переглядають заходи контролю в аеропортах після спроби одним з пасажирів авіарейсу підірвати літак над Детройтом.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас