0 800 307 555
0 800 307 555

Венесуела ввела обмеження на подачу електроенергії


Венесуела ввела обмеження на подачу електроенергії

Венесуела ввела обмеження на подачу електроенергії з нового року. Згідно з офіційним документом з 1 січня 2010 р. подача електроенергії в торговельні та розважальні центри і кінотеатри здійснюватиметься з 11:00 до 21:00. У казино електрика подаватиметься з 18:00 до 24:00.

Одночасно всі великі підприємства мають скоротити обсяг використовуваної енергії на 20%, бо найбільша у Венесуелі гідроелектростанція "Гурі", що виробляє близько 73% всієї електроенергії в країні, працюватиме на мінімальних потужностях. За порушення встановлених правил передбачені жорсткі штрафні санкції, а злісні порушники каратимуться повним відключенням електроенергії.

Подібні заходи влада пояснює сильною засухою, що призвела до значного зниження виробництва електроенергії на гідроелектростанціях. На думку опозиції, дефіцит електроенергії в країні викликаний винятково неправильним плануванням і відсутністю інвестицій в енергетику. Торговельно-промислова палата Венесуели найближчим часом планує звернутися до уряду з проханням про пом'якшення введених обмежень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua