0 800 307 555
0 800 307 555

Тимошенко: З початку 2010 року Кабмін почне втілювати важливі соціальні реформи


Тимошенко: З початку 2010 року Кабмін почне втілювати важливі соціальні реформи

З початку 2010 року Кабінет Міністрів України починає втілювати в життя важливі соціальні реформи, повідомляється на офіційному сайті Прем'єр-міністра України.

"Криза завершується через 2-3 місяці, і це означає, що як тільки вона завершиться, як тільки світ забуде, що таке криза, в 2010 році ми зробимо низку важливих соціальних кроків", - відзначає Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

За її словами, одним з таких важливих кроків буде встановлення пенсії не нижче 60% від середньої заробітної плати.

"А найголовніше - нам потрібно формувати середній клас", - відзначає Юлія Тимошенко і додає, що зараз близько 12 мільйонів громадян володіють дрібними акціями, які залишилися після ваучерної приватизації, але не отримують від них прибутку.

"В проекті бюджету на 2010 рік ми передбачили 30% прибутку направити на виплату дивідендів за дрібні акції, ми міноритарні акції підтримуватимемо і забезпечуватимемо отримання прибутку", - відзначає Прем'єр-міністр.

Крім того, глава уряду нагадує, що в 2009 році майже всі європейські країни через кризу були змушені істотно знизити соціальні виплати. В Україні цього не було зроблено, і більше того - всі пенсії, заробітні плати та інші соціальні виплати виплачувалися своєчасно і в повному обсязі.

При цьому Прем'єр-міністр підкреслює, що жорстокою політичною технологією 2009 року стало прийняття Партією регіонів і підписання Президентом Закону про підвищення соціальних стандартів, який насправді передбачає підвищення пенсій для 6 млн. громадян лише на 60 копійок, а для 5 млн. громадян взагалі - скорочення рівня пенсій.

"Це знущання з людей - робити піар на їх житті, на їх надіях, на порожніх обіцянках і заробляти собі дешеві рейтинги. Тому Закон про підвищення соціальних стандартів - це не просто профанація, це жорстоке знущання з кожної людини", - підкреслює Юлія Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua