Білорусія підвищить тариф на транзит нафтопродуктів по своїй території на 4,4%


Білорусія підвищить тариф на транзит нафтопродуктів по своїй території на 4,4%

Питомий тариф на транзит нафтопродуктів по території Білорусії збільшується на 4,4% і складе 1,42 дол. за тонну нафтопродуктів, переміщених на відстань 100 км. Відповідне рішення міститься в постанові Міністерства економіки Білорусії №185 "Про тариф на послуги з транспортування нафтопродуктів по магістральних нафтопродуктопроводах, розташованих на території Республіки Білорусь".

Постанова прийнята відповідно до угоди між урядом Білорусії і уряду Російської Федерації про взаємодію при експлуатації магістральних нафтопродуктопроводів, розташованих на території Республіки Білорусь, від 8 червня 2004 р.

Нагадаємо, що в 2004 р. даною міжурядовою угодою була визначена нині чинна ставка на транзит нафтопродуктів по території Білорусії у розмірі 0,89 дол./т на 100 км.

В попередній раз тарифи на транзит нафтопродуктів в Білорусії підвищувалися з 1 січня 2009 р. в 1,5 разу - до 1,36 дол. за 1 т на 100 км.

Транспортування російських нафтопродуктів по території Білорусії здійснює "Захід-Транснафтопродукт" (дочірнє підприємство російського АК "Транснафтопродукт").

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua