548
Зміцнення долара проти єни стало найсильнішим з 2006 року
Зміцнення долара проти єни в останній день 2009 року стало найсильнішим з 2006 року в очікуванні виходу доповідей про стан економіки США, які, як чекають економісти, продемонструють, що відновлення після рецесії набирає силу і ФРС може почати згортання заходів економічного стимулювання.
Долар також помітно зміцнився проти євро на спекуляціях про те, що промислове виробництво в США зростає вже п'ятий місяць поспіль і роботодавці не мають наміру скорочувати кількість робочих місць.
Єна торгувалася біля тритижневого мінімуму проти євро на перспективах того, що Банк Японії продовжить політику послаблення кредитних заходів.
Долар торгується за ціною 92,47 єн станом 10:20 ранку 31 грудня в Токіо після 92,44 єн на закритті торгів в Нью-Йорку, коли він досяг рівня 92,77 єн - найсильнішого показника з 8 вересня.
За євро на вказаний момент дають $1,4355 після $1,4339 в попередню торговельну сесію. Євро торгується на рівні 132,74 єни після досягнення позначки 132,79 єн напередодні.
За матеріалами: K2Kapital
Поділитися новиною
Також за темою
Хибна економія: чому не варто вимикати опалення, коли вдома нікого немає
Які компанії найняли найбільше джунів у 2025 році: рейтинг Djinni
Кандидати у водії складають теоретичні іспити краще, ніж практичні: як покращити результати
Вперше в Україні ремонтують дорогу за німецькою технологією: де саме та скільки коштуватиме
В «Укренерго» пояснили, чому графіки відключень відрізняються між областями
Які практики ESG вже впроваджують бізнеси — результати дослідження
