В Україні будують найдешевші в світі автомобільні дороги — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні будують найдешевші в світі автомобільні дороги

Казна та Політика
5333
Порівняно з іншими країнами світу, вартість проектних робіт, матеріалів і будівництва автомобільних доріг в Україні є однією з найнижчих. Таку інформацію надав глава Державної служби автомобільних доріг Вадим Гуржос.
"У нас є відповідні міжнародні дослідження. Вартість проектних робіт в Україні набагато нижча, ніж в інших країнах світу, вартість матеріалів також - ми досліджували по роках - набагато нижче, ніж в інших країнах", - зазначив чиновник управління зі зв'язків зі ЗМІ Секретаріату кабміну.
Залежно від рельєфу, гідрогеології, геометрії дороги, її категорії та інших чинників, середня вартість будівництва кілометра нової автомобільної дороги в Україні становить від 15 до 35 мільйонів гривень. "В середньому в світі, залежно від країни, складності рельєфу та інших чинників, вартість становить від 9 до 15 мільйонів доларів США", - заявив чиновник.
При цьому якість проектних робіт, матеріалів, дорожньо-будівельних робіт в Україні нічим не поступаються європейській якості, зазначив Гуржос.
За рахунок залучення під державні гарантії кредитних ресурсів на внутрішньому ринку в розмірі 3 817,2 мільйона гривень. (41,0 % від загального обсягу надходжень), був забезпечений приріст ресурсів на фінансування дорожнього господарства за 9 місяців 2009 років. В цілому були освоєні фінансові кошти у розмірі 9 237,1 мільйонів гривень, що на 42,2 % більше, ніж за відповідний період минулого року, повідомляє autosite.com.ua.
За матеріалами:
Подробности
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас