Компанія ВОЛЯ пропонує своїм абонентам виграти призи — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія ВОЛЯ пропонує своїм абонентам виграти призи

87
Найбільший оператор мереж кабельного телебачення компанія ВОЛЯ запрошує своїх абонентів взяти участь в акції з переукладання договорів.
Абоненти, які уклали нові договори з компанією ВОЛЯ до 6 листопада і не мають заборгованості з оплати послуг кабельного ТБ станом на 6 листопада 2002 року, можуть виграти цінні призи.
Нові договори забезпечують захист інтересів абонентів, оскільки їх практично неможливо підробити. Тут враховані й інші послуги, надані компанією ВОЛЯ - цифрове телебачення (Воля Преміум ТВ™) і доступ до Інтернету кабельними мережами (Воля Бродбенд™).
Перший приз - телевізор Samsung (29 дюймів), люб'язно наданий компанією ЕЛЕКТРОЛЕНД, декодер для перегляду телепрограм у цифровому форматі з річною передплатою на пакет цифрового телебачення "Воля Преміум ТВ".
Два других призи - комп'ютери Delfics®, надані торговою маркою Delfics®.
Десять третіх призів - телевізори Philips (14 дюймів), надані компанією ЕЛЕКРОЛЕНД.
Розіграш призів буде транслюватися в прямому ефірі на телеканалі КТМ 6 листопада о 19.20.
Наступні розіграші призів для абонентів, які підписали нові договори і не мають заборгованості з оплати послуг кабельного ТБ, відбудуться 18 грудня 2002 року і 19 січня 2003 року.
Довідки за телефонами: 568 1850, 568 1860, 568 1870
Компанія ВОЛЯ — провідний український провайдер високоякісних послуг у сфері інформації, розваг та комунікацій для приватних користувачів і корпоративних клієнтів.
ВОЛЯ сьогодні надає послуги аналогового кабельного телебачення (торгова марка Воля Кабель), цифрового телебачення (Воля Преміум ТВ) та високошвидкісного доступу до Інтернету кабельними мережами (Воля Бродбенд). Компанія ВОЛЯ розпочала активну діяльність у 2000 році, коли дефіцит інвестицій у сферу кабельного телебачення Києва стримував застосування нових технологій і забезпечення якості послуг, без яких подальший розвиток цього ринку був неможливий.
З огляду на ситуацію було залучено великі інвестиції, придбано, об'єднано й узято на обслуговування мережі найбільших операторів кабельного телебачення Києва — “Київтелемонтаж” (КТМ) та “ІнтерВідеоКиїв” (ІВК). Інвестиції сумою понад $30 млн. було спрямовано на розвиток телекомунікацій, інтернет-технологій та розробку програмного забезпечення.
Істотну частину інвестицій було спрямовано на будівництво волоконно-оптичних мереж, придбання та модернізацію діючих кабельних мереж, закупівлю обладнання для цифрового мовлення, поліпшення сервісу, а також на розширення спектра пропонованих послуг.
Наразі кабельна мережа компанії ВОЛЯ охоплює майже 800 тис. квартир у Києві. У компанії працюють понад 650 висококваліфікованих фахівців.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас