Мінздрав і Мінтрансзв’язку пропонують створити на базі "Укрпошти" мережу держаптек


Мінздрав і Мінтрансзв’язку пропонують створити на базі "Укрпошти" мережу держаптек

Міністерство охорони здоров'я і Міністерство транспорту і зв'язку України пропонують створити на базі державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" мережу державних аптек.

Згідно з відповідним проектом постанови уряду, текст якого має в своєму розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна", у зв'язку з цим передбачається збільшення статутного капіталу "Укрпошти" в 2010 році на 150 млн грн. за рахунок держбюджету.

Міністерства також пропонують дозволити закупівлю товарів, необхідних для функціонування мережі таких аптек, без тендерних процедур у одного постачальника без узгодження з Мінекономіки, а також внести необхідні для цього зміни в ліцензійні умови виробництва і торгівлі медикаментами.

Проект постанови, проте, не пройшов погодження Держкомітету з питань регуляторної політики і підприємництва. У своєму листі комітет вказує на недопустимість створення окремих ліцензійних умов для державної мережі аптек, а також на нерівні умови для господарюючих суб'єктів, що створюються пунктом про закупівлю товарів в одного постачальника.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua