НКРЕ затвердила інвестпрограму "Київенерго" на 2010 р. на рівні 104,1 млн грн.


НКРЕ затвердила інвестпрограму "Київенерго" на 2010 р. на рівні 104,1 млн грн.

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) затвердила інвестиційну програму передачі та постачань електроенергії для АК "Київенерго" на 2010 рік, яка є складовою частиною загальної інвестиційної програми компанії, на рівні 104,1 млн грн. Про це повідомляє прес-служба АК "Київенерго".

Нагадаємо, що "Київенерго" подала на затвердження в НКРЕ інвестпрограму обсягом 183 млн грн., але регулятор прибрав з неї складову прибутку. "Втім, схвалене НКРЕ рішення у важких для економіки умовах також є позитивним. Кошти інвестпрограми дозволять компанії підтримувати устаткування в робочому стані, а також реалізувати окремі проекти технічного переозброєння", - повідомив директор з перспективного розвитку та інвестицій "Київенерго" Микита Константинов.

На технічний розвиток, модернізацію, спорудження електричних мереж і устаткування в програмі передбачено 72,9 млн грн. З цієї суми 52,7 млн грн. буде направлено безпосередньо на виконання будівельно-монтажних робіт, ще 20,2 млн грн. - на проектно-пошукові роботи.

В інвестпрограмі "Київенерго" передбачені кошти на реалізацію програми зниження наднормативних витрат електроенергії. На боротьбу з цим явищем буде направлено 17,6 млн грн. Ще 4,3 млн грн. піде на впровадження і розвиток автоматизованих систем диспетчерського і технологічного управління.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua