НБУ переніс введення вимоги до банків із мінімальних нормативів ліквідності на 1 лютого 2010 року


НБУ переніс введення вимоги до банків із мінімальних нормативів ліквідності на 1 лютого 2010 року

Національний банк переніс введення вимоги до банків із мінімальних нормативів ліквідності на 1 лютого 2010 року, тоді як раніше передбачалося, що така вимога набуде чинності з 5 січня 2010.

Про це говориться в повідомленні асоціації "Український кредитно-банківський союз".

"Відповідно з пропозиціями асоціації "Український кредитно-банківський союз", Національний банк на один місяць - до 1 лютого 2010 року переніс терміни внесення змін в частині нормативів ліквідності", - говориться в повідомленні.

УКБС підкреслює, що нова методика економічних нормативів регулювання діяльності банків була доведена до відома банків лише 25 грудня.

Асоціація схвалює прийняття Нацбанком рішення про перенесення введення нових вимог із нормативів ліквідності.

"Такий крок регулятора дозволить банкам підготуватися до виконання нормативів Н4, Н5, Н6 і унеможливить їх порушення", - говориться в повідомленні.

Раніше НБУ планував ввести нові вимоги із нормативів ліквідності банків з 5 січня 2010 року, проте УКБС наполягала на перенесенні термінів введення таких вимог.

Як повідомляло агентство, постановою №541 від 10 вересня 2009 року НБУ вирішив ввести новий порядок розрахунку нормативів ліквідності банків з 5 січня 2010.

Цей документ передбачає новий порядок розрахунку нормативів ліквідності, зокрема нормативу короткострокової ліквідності (Н6).

Постанова НБУ №541 також передбачає дозвіл комерційним банкам в період до 1 січня 2012 року формувати додатковий капітал за рахунок залучення субординованого боргу в розмірі до 100% основного капіталу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua