Кабмін пообіцяв ліквідувати розбіжності в товарних кодах


Кабмін пообіцяв ліквідувати розбіжності в товарних кодах

Кабінет Міністрів планує покласти в основу Митного тарифу України нову версію Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, що приведе законодавчу базу України в цій сфері до норм міжнародного права. Про це говориться в проекті Закону, зареєстрованому у Верховній Раді України, повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко.

Причиною внесення таких змін до чинного законодавства стали, зокрема, розбіжності в товарних кодах країн-експортерів і України під час митного оформлення продукції, що імпортується.

Крім того, питання переведення Митного тарифу України на останню версію Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності постійно виникає в рамках переговорів з Європейською співдружністю.

"Прийняття цього законопроекту дозволить стандартизувати зовнішньоторговельну документацію. Передбачається, що введення в дію Закону прискорить і спростить процедуру митного оформлення товарів під час здійснення зовнішньоторговельних операцій, сприятиме розвитку і пожвавленню міжнародної торгівлі, а також збільшенню надходжень до Державного бюджету України", - наголошується в повідомленні на сайті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua