Пенсійний фонд в Севастополі сподівається отримати 9 млн грн боргу від ЧФ РФ


Пенсійний фонд в Севастополі сподівається отримати 9 млн грн боргу від ЧФ РФ

Будівельне управління Чорноморського флоту Міністерства оборони РФ заборгувало Пенсійному фонду в Україні 9 млн грн. Проте в ПФ сподіваються повернути заборгованість за допомогою судів.

Головне управління Пенсійного фонду України в місті Севастополі в суді виграло апеляцію на рішення суду першої інстанції про зняття банкрутства з Будівельного управління Чорноморського флоту Міністерства оборони РФ, повідомила начальник Головного управління ПФУ в Севастополі Тетяна Кравцова, передає УНІАН.

За інформацією Кравцової, Будівельне управління ЧФ - "це на сьогодні найбільший боржник, вони заборгували нам більше 9 млн грн. І ми сьогодні дуже щільно працюємо з цим підприємством".

Як додала вона, "підприємство виграло у нас суд першої інстанції (після того, як ДУ ПФУ оголосило його банкрутом - ред), але потім ми виграли у них суд в апеляційній інстанції".

"Вони (БУ ЧФ РФ - ред) навряд чи подаватимуть касацію, оскільки тут сперечатися немає про що. Якщо вони винні такі гроші, значить, або не можуть працювати, або не в змозі працювати, і мають бути банкрутами. Або ж вони повинні розрахуватися з нами, і ми банкрутство знімемо", - сказала начальник главку.

За інформацією начальника главку, "в місті декілька підприємств, які ми оголосили банкрутами. Це "Ера", "КБ Радіозв'язку", Будівельне управління Чорноморського флоту РФ".

На 1 січня поточного року в підприємства "Будівельне управління Чорноморського флоту Міністерства оборони РФ" був борг перед ДУ ПФУ в місті Севастополі в сумі 2,7 млн грн., станом на 1 квітня - 4 млн грн.

Станом на 1 червня борг "Будівельного управління Чорноморського флоту Міністерства оборони РФ" складав вже 5 млн 865 тис грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua