0 800 307 555
0 800 307 555

ПФ додатково вибрав 56 банків для виплат пенсій в 2010


ПФ додатково вибрав 56 банків для виплат пенсій в 2010

Пенсійний фонд додатково вибрав 56 банків для виплати пенсій і грошової допомоги в різних регіонах України в 2010 році. Про це йдеться в повідомленні ПФ.

До числа додатково вибраних Пенсійним фондом банків увійшли: Ощадбанк, "Райффайзен Банк Аваль", ПриватБанк, Промінвестбанк, Укрсоцбанк, Правекс-банк, Укрексімбанк, Укрінбанк, Метабанк, "Форум", Індекс-банк, "Київська Русь", Перший український міжнародний банк, Укрпрофбанк, Імексбанк, УкрСиббанк, Сбербанк, "Хрещатик", "Кліринговий дім", Укркоммунбанк, "Південний", Мегабанк, Інвестбанк, "Золоті Ворота", "Фінанси і Кредит".

Крім цього, до числа цих банків увійшли: банк "Бізнес Стандарт", Полікомбанк, Сведбанк, регіон-банк, "Меркурій", Полтава-банк, "Базис", Комінвестбанк, ВТБ Банк, Індустріалбанк, VAB Банк, Донгорбанк, "Морський", Профінбанк, Експобанк, Кредитпромбанк, експрес-банк, Фінбанк, Енергобанк, "Старокиївський", Реал банк, "Юнекс", Чорноморський банк розвитку і реконструкції, "Даніель", Кредобанк, "Фамільний", Тера Банк, Мотор-банк, БМ Банк, ПроКредит Банк, SEB Банк.

Пенсійний фонд також продовжив до 1 липня 2010 року термін дії договору з Родовід Банком стосовно виплати пенсій і грошової допомоги і до 1 квітня 2010 року - термін дії договору з банком "Новий".

Вищевказані рішення прийняті конкурсною комісією ПФ з відбору банків 15 грудня.

Як повідомлялося, 23 жовтня конкурсна комісія ПФ відібрала 23 банки для виплати пенсій і грошової допомоги в різних регіонах України в 2010 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua