Китай пообіцяв взяти під контроль банківське кредитування в 2010 році — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай пообіцяв взяти під контроль банківське кредитування в 2010 році

Казна та Політика
155
Китай пообіцяв ввести суворий контроль за банківським кредитуванням наступного року, направляти кредити в нові енергетичні проекти і споживчий сектор і зменшувати фінансування компаній, що забруднюють довкілля і сфер, де зафіксовано надвиробництво. Крім того, ЦБ підтвердив намір зберегти "прийнятно м'яку" грошово-кредитну політику, але додав, що застосовуватиме гнучкіший підхід до її формування.
Інвестори сприйняли це як вказівку на те, що Китай поступово згортатиме заходи підтримки, не допускаючи в той же час різкого посилювання політики. "Ми контролюватимемо швидкість збільшення грошової маси і кредитування, спонукаючи фінансові інститути видавати кредити в більш розміреному темпі і уникати надмірної волатильності", - говориться в заяві Народного банку Китаю.
Обсяг нових кредитів, виданих китайськими банками цього року, ймовірно, досягне рекордних 9,5 трлн юанів (1,4 трлн доларів), майже удвічі перевищивши торішню суму. Зростання кредитування, судячи з усього, продовжиться, не дивлячись на старання уряду, що поширюватиме побоювання з приводу виникнення спекуляцій на ринках нерухомості і акцій. Очікується, що уряд наступного року обмежить обсяг нових кредитів 7-8 трлн юанів.
За матеріалами:
Банки.ру
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас