Соколовський вважає домовленість із "Газпромом" про перенесення строку оплати за спожитий в грудні газ на післясвяткові дні принизливою для "Нафтогазу"


Соколовський вважає домовленість із "Газпромом" про перенесення строку оплати за спожитий в грудні газ на післясвяткові дні принизливою для "Нафтогазу"

Представник президента з питань міжнародної енергетичної безпеки Богдан Соколовський вважає принизливою для Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" домовленість з російським "Газпромом" про перенесення граничного терміну сплати за спожитий в грудні природний газ з 7 на 11 січня.

Про це він повідомив на прес-конференції.

"Я вважаю, що це принижує компанію ("Нафтогаз"). Мене ображає те, що така компанія, як "Нафтогаз", з таким непоганим менеджментом змушена випрошувати десь мільйон, а десь день відстрочення", - сказав Соколовський.

На його думку, в даній ситуації керівництво "Нафтогазу" є заручником досягнутих в січні 2009 року українсько-російських газових домовленостей.

Як повідомляло агентство, раніше "Нафтогаз" і "Газпром" домовилися про перенесення крайнього терміну оплати Україною наданого в грудні природного газу з 7 на 11 січня 2010, враховуючи неробочі святкові дні.

Згідно із контрактом на постачання газу, "Нафтогаз" зобов'язаний розраховуватися з "Газпромом" за газ до 7 числа місяця, наступного за місяцем постачання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua