Ford і китайська Geely врегулювали розбіжності з приводу продажу Volvo — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ford і китайська Geely врегулювали розбіжності з приводу продажу Volvo

505
Ford Motor і Zhejiang Geely погодили найважливіші питання продажу шведського концерну Volvo китайському автовиробникові. Про це повідомило агентству Reuters джерело, близьке до переговорів.
Американська компанія назвала Geely головним претендентом на Volvo 28 жовтня. Сьогодні вона надасть оціночні терміни завершення продажу в спеціальній заяві, сказало джерело, яке попросило не називати його імені. За його словами, головний виконавчий директор Volvo Стівен Оделл направить співробітникам своєї компанії звернення, в якому оголосить про перебіг переговорів.
Повідомляється, що Geely заплатить за Volvo близько $1,8 млрд. Це буде найбільше закордонне придбання автокомпаній з КНР. В кінці листопада китайський автовиробник заявив, що досяг угоди з Ford щодо питання інтелектуальної власності Volvo, яке було головним каменем спотикання в переговорах про купівлю шведської компанії. Після завершення оборудки, яка, ймовірно, відбудеться в першому кварталі майбутнього року, Geely планує побудувати завод Volvo в Китаї.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас