Уго Чавес на шляху до соціалізму заснував держрітейлера для конкуренції з приватниками — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Уго Чавес на шляху до соціалізму заснував держрітейлера для конкуренції з приватниками

Енергетика
285
Президент Венесуели Уго Чавес заснував державного рітейлера в особі Корпорації соціалістичних ринків (КОМЕРСО), повідомляють "Ведомости". За словами Чавеса, в рамках переходу від капіталізму до соціалізму необхідно створити виробничу і торговельну мережу, яка має "витісняти капіталістичний сектор, конкуруючи з приватною ініціативою". "У Китаї діє модель ринкового соціалізму, тут ми створюємо соціалістичний ринок", - заявив президент Венесуели.
КОМЕРСО і соціалістична мережа роздрібної торгівлі, на думку венесуельського президента, дозволять боротися із спекуляцією, "властивою капіталістичній системі". У Венесуелі автомашини коштують в 2-3 рази дорожче, ніж в США, Мексиці та в сусідній Колумбії, навів приклад Чавес. Він відзначив, що КОМЕРСО матиме декілька гілок, зокрема з продажу автомобілів, зовнішньої торгівлі, оптових ринків, аптек та ін.
Першою філією КОМЕРСО, у відкритті якої взяв участь глава держави, стала закусочна "ареперія", де готують національні кукурудзяні коржики - арепа - з різноманітною начинкою від квасолі і сиру до свинини і яловичини. Міністр торгівлі Едуардо Саман пояснив президентові, що "в соціалістичній ареперії" ціна цього продукту буде не вища 5 боліварів ($2,32), тоді як в інших закладах вона перевищує 20 боліварів.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас