Уряд 23 грудня розгляне питання про переведення зобов'язань із вкладів населення банку "Надра" до Родовід Банку


Уряд 23 грудня розгляне питання про переведення зобов'язань із вкладів населення банку "Надра" до Родовід Банку

Кабінет міністрів України на засіданні 23 грудня розгляне питання про переведення зобов'язань із вкладів населення проблемного банку "Надра" до Родовід Банку (обидва Київ), повідомило агентство "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело.

Як зазначалось, банк "Надра" претендував на рекапіталізацію за рахунок бюджетних коштів після завершення процесу реструктуризації зобов'язань. Кредитно-фінансова установа до середини листопада в цілому реструктуризувала більше 70% сукупної заборгованості. Проте 12 грудня прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що зобов'язання із вкладів населення банку "Надра" мають бути переведені до Родовід Банку до кінця поточного року і уряд не братиме участі в його рекапіталізації.

Банк "Надра" заснований в 1993 році. На початок жовтня 2009 року його найбільшими акціонерами залишалися Novartik Trading Limited (60,9967%) і Manmade Enterprises Limited (обидві - Кіпр, 30,7406%). Згідно із даними НБУ, на 1 жовтня 2009 року за розміром загальних активів (25,893 млрд грн.) банк "Надра" займав 11-е місце серед 182 діючих банків.

Родовід Банк бере участь в урядовій програмі рекапіталізації банків, уряд отримав під контроль 99,99% акцій банку. За рішенням Кабінету міністрів, до Родовід Банку переводяться зобов'язання із вкладів населення проблемного Укрпромбанку (Київ).

Згідно із даними Нацбанку, на 1 жовтня 2009 року за розміром загальних активів Родовід Банк займав 24-е місце (9,098 млрд грн.) серед 182 діючих банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua