Toyota збільшила виробництво і продаж автомобілів


Toyota збільшила виробництво і продаж автомобілів

Сьогодні, 22 грудня, гігант японського і світового автопрому компанія Toyota Motor Co. повідомила, що четвертий місяць поспіль збільшує виробництво і продажі своїх автомобілів на внутрішньому ринку, проте низка показників поточного року все ще відстає від тих, що були рік тому.

З січня по листопад 2009 року Toyota виготовила 5 735 189 автомобілів, з яких 2 503 696 зроблені в Японії, а 3 231 493 - на закордонних заводах концерну. Загальний обсяг виробництва в порівнянні з 11 місяцями минулого року впав на 25,8%, внутрішній - на 33,6%, зарубіжний - на 18,5%.

За місяць заводи Toyota виготовили 719 362 автомобілі, що на 22% більше, ніж в листопаді 2008 року, коли по автогігантові сильно ударила світова криза. Зарубіжне виробництво зросло на 30,2%, особливо на заводах, що знаходяться в Азії і Північній Америці. У самій Японії цей показник в два з гаком рази менший - 13,5%.

Становище Toyota виправляється за рахунок легкових автомобілів. Протягом листопада цього року концерн продав 4 617 елітних і дорогих "лексусів", що на 121% більше, ніж рік тому. Слабкою ланкою як і раніше залишаються автобуси і вантажівки, падіння попиту на які зумовило зменшення їх випуску, як в Японії, так і за її межами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua