Кияни висловлюються за негайну відставку Черновецького — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кияни висловлюються за негайну відставку Черновецького

2225
Кияни вважають, що мер столиці Леонід Черновецький повинен негайно піти у відставку.
Про це свідчить телефонне опитування на тему "Оцінка киянами роботи міської влади столиці в зимовий період", проведене Інститутом Горшеніна.
За результатами дослідження, переданого УНІАН, експерти Інституту Горшеніна зазначають, що переважна більшість киян (81,2%) в останні дні відчували незручності із-за погодних умов, що змінилися. Не було жодних проблем, пов'язаних із снігопадом у 18,4% опитаних, а 0,4% важко відповісти на дане питання.
Більшість жителів столиці вказала на те, що основною проблемою для них в останні дні є нерозчищені дороги (75,6%), погана робота міського транспорту (61,8%), а також пробки і затори на дорогах (55,9%). Більше третини киян (39,2%) вважають проблемою нерозчищені двори і прибудинкові території, а 4,2% - дорожньо-транспортні випадки на вулицях міста. Інші проблеми, пов'язані з снігопадом, непокоять 9,1% опитаних, а 8,9% - важко відповісти на дане питання.
Переважна більшість городян (88,3%) вважає, що спеціальні міські служби Києва не були підготовлені до зміни погодних умов в столиці. З них 62,5% в цьому упевнені абсолютно, а 25,8% дали відповідь: "швидше не підготовлені". Протилежної точки зору дотримуються лише 5,3% респондентів. З них 4,2% зазначили, що міські служби були "швидше підготовлені" до негоди, "точно підготовлені" - 1,1%. Важко відповісти на це питання 6,4% киян.
Переважна більшість киян (90,5%) вважає, що мер Леонід Черновецький особисто несе відповідальність за заходи, направлені на ліквідацію снігових завалів, розчищання доріг і організацію роботи міського транспорту. З них 67,1% респондентів упевнені, що мер Києва повністю несе таку особисту відповідальність, а 23,4% - швидше несе. Лише 5% респондентів дотримуються протилежної точки зору. З них 3,7% вважають, що мер "швидше не несе" особисту відповідальність за заходи, які нормалізують життя міста, а 1,3% дали відповідь "повністю не несе". Важко оцінити міру відповідальності мера столиці в даній ситуації 4,5% опитаних.
Переважна більшість жителів столиці (92,8%) негативно оцінює роботу мера і міської адміністрації з ліквідації снігових завалів, розчищання доріг і організації належної роботи міського транспорту. З них відповіли, що оцінюють роботу мера і міської влади "точно погано" 72,4%, "швидше погано" - 20,4% респондентів. Лише 5,1% киян оцінюють роботу мера і міської влади позитивно. З них вважають, що влада справляються з ліквідацією наслідків негоди "швидше добре" 3,9%, "точно добре" - 1,2% опитаних. Важко відповісти на це питання 2,1% городян.
Більшість киян (75,2%) переконана, що мерові Черновецькому варто негайно піти у відставку. Не вважають, що Черновецький повинен піти у відставку, лише кожен десятий житель столиці (11,2%), а 13,6% городянам важко відповісти на дане питання.
Опитування проводилось в столиці з 18 по 20 грудня 2009 р. Всього згідно із випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів у віці від 18 років. Погрішність репрезентативності дослідження не перевищує +/-3,2%.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас