Ющенко просить у Тимошенко грошей на вибори


Ющенко просить у Тимошенко грошей на вибори

Президент Віктор Ющенко в листі просить прем'єр-міністра Юлію Тимошенко особисто сприяти своєчасному і в повному обсязі виділенню коштів державного бюджету на фінансування витрат, пов'язаних з підготовкою виборів президента України, повідомили в прес-службі глави держави.

"У зв'язку із ситуацією, яка склалася на сьогодні з фінансовим забезпеченням підготовки чергових виборів президента України, вважаю, що реалізація виборчих прав громадян поставлена під загрозу", - говорить президент.

Ющенко також зазначає, що за відомостями Центральної виборчої комісії України, станом на 18 грудня 2009 року видатки на зазначені цілі профінансовані менш ніж на 0,6 % від загальної потреби на 2009 рік.

"Для забезпечення конституційних виборчих прав громадян України прошу невідкладно вжити необхідних заходів реагування", - звертається Ющенко до прем'єра.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія закликає Кабінет Міністрів відреагувати на критичну ситуацію з фінансуванням в 2009 році підготовки проведення виборів президента з боку Міністерства фінансів і державного казначейства.

18 листопада ЦВК звернулася до Кабінету міністрів з проханням збільшити передбачене в проекті державного бюджету на 2010 рік фінансування проведення виборів президента на 21,650 мільйона гривень до 1 122,350 мільйонів гривень у зв'язку з підвищенням мінімальних заробітних плат.

В жовтні ЦВК затвердила витрати на підготовку до виборів президента у розмірі 215,613 мільйонів гривень в 2009 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування