Ющенко просить у Тимошенко грошей на вибори — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ющенко просить у Тимошенко грошей на вибори

Казна та Політика
861
Президент Віктор Ющенко в листі просить прем'єр-міністра Юлію Тимошенко особисто сприяти своєчасному і в повному обсязі виділенню коштів державного бюджету на фінансування витрат, пов'язаних з підготовкою виборів президента України, повідомили в прес-службі глави держави.
"У зв'язку із ситуацією, яка склалася на сьогодні з фінансовим забезпеченням підготовки чергових виборів президента України, вважаю, що реалізація виборчих прав громадян поставлена під загрозу", - говорить президент.
Ющенко також зазначає, що за відомостями Центральної виборчої комісії України, станом на 18 грудня 2009 року видатки на зазначені цілі профінансовані менш ніж на 0,6 % від загальної потреби на 2009 рік.
"Для забезпечення конституційних виборчих прав громадян України прошу невідкладно вжити необхідних заходів реагування", - звертається Ющенко до прем'єра.
Нагадаємо, Центральна виборча комісія закликає Кабінет Міністрів відреагувати на критичну ситуацію з фінансуванням в 2009 році підготовки проведення виборів президента з боку Міністерства фінансів і державного казначейства.
18 листопада ЦВК звернулася до Кабінету міністрів з проханням збільшити передбачене в проекті державного бюджету на 2010 рік фінансування проведення виборів президента на 21,650 мільйона гривень до 1 122,350 мільйонів гривень у зв'язку з підвищенням мінімальних заробітних плат.
В жовтні ЦВК затвердила витрати на підготовку до виборів президента у розмірі 215,613 мільйонів гривень в 2009 році.
За матеріалами:
Подробности
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас