ОПЕК почала запуск відкладених раніше через кризу проектів


ОПЕК почала запуск відкладених раніше через кризу проектів

Країни, що входять до Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК), повернулися до запуску деяких відкладених у зв'язку з кризою проектів, повідомив президент організації і міністр нафти Анголи Хосе Марія Ботельо де Васконселос на конференції картелю в Луанді.

"Ціни почали рухатися вгору на комфортніші рівні. Це добра новина для інвестицій у виробничі потужності й майбутні постачання. Деякі відкладені проекти були знову запущені в країнах-членах ОПЕК", - сказав він під час прямої трансляції конференції на сайті картелю.

Президент ОПЕК також відзначив, що на зустрічі обговорюватиметься ситуація сильної волатильності ринку в 2009 році. "Ми працюватимемо над відновленням стабільності ринку і задоволенням інтересів споживачів і виробників", - сказав він.

За словами президента ОПЕК, не лише ОПЕК має вживати заходів для збалансування ринку, але і решта постачальників.

Як повідомлялося, ОПЕК відклала 35 проектів з 150 з розвитку нафтовидобування у зв'язку з відсутністю попиту на сировину. Реалізувати ці проекти картель мав намір в 2009-2013рр. В результаті, потужності ОПЕК могли б вирости ще на 14 млн б/д. Картель вважав недоцільним інвестувати в проекти зі збільшення видобутку, в той час коли попит і ціни на нафту недостатньо високі. Тому 35 проектів було відкладено на термін після 2013 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua