Азіатські індекси зростають у вівторок слідом за падінням ієни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Азіатські індекси зростають у вівторок слідом за падінням ієни

Фондовий ринок
85
Азіатські фондові індекси зростають у вівторок вперше за чотири торгівельні сесії на тлі ослаблення ієни, що сприяє зростанню конкурентоспроможності японських товарів і допоможе компаніям країни збільшити прибуток, повідомляє агентство Bloomberg.
Зведений індекс регіону MSCI Asia Pacific збільшився на 0,8%, при цьому підйом демонструють всі 10 галузевих підгруп. З початку поточного року індикатор додав 32%, що може стати рекордним річним приростом з 2003 року.
Японський фондовий індикатор Nikkei 225 зріс на 1,9%, будучи лідером зростання в регіоні. Австралійський S&P/ASX 200 збільшився з відкриття ринку на 1,5%, гонконгський Hang Seng - майже на 1,2%.
"Світова економіка стабільно поліпшується", - відзначає старший аналітик Daiwa Asset Management Co. Йошинорі Нагано.
Котирування акцій виробника побутової електроніки Sony, 23% виручки якої припадає на США, зросли на 2,5%.
Вартість паперів автовиробника Nissan Motor, у якого 36% доходів надходить з Північної Америки, збільшилася на 5,8%, а більшого його конкурента - Toyota Motor - на 2,2%.
Курс долара піднімався в процесі торгів до максимального рівня з жовтня - 91,48 ієн в порівнянні з 90,29 ієн на закриття ринку напередодні - після того, як представники Банку Японії заявили про те, що утримуватимуть процентні ставки біля нуля.
Підтримку ринку надає також зростання цін на кольорові метали, внаслідок чого дорожчають акції гірничодобувних і металургійних компаній. Зокрема, акції виробника глинозему Alumina подорожчали на 4,1%, ВНР Billiton - на 1,1%.
Крім того, додали в ціні папери виробників напівпровідників Toshiba (на 3,8%) і Elpida Memory (на 4,6%) на публікаціях японських ЗМІ про те, що попит на чіпи відновлюється.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас