ДК "Газ України" вимагає від підприємств ТКЕ розрахуватися за газ


ДК "Газ України" вимагає від підприємств ТКЕ розрахуватися за газ

ДК "Газ України" вимагає від підприємств комунальної теплоенергетики терміново провести розрахунки за використаний ними природний газ. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Заборгованість перед компанією підприємств ТКЕ за природний газ, використаний у минулому опалювальному сезоні, складає 2,35 млрд грн., оплата складає 74%. Борг за новий опалювальний сезон - 1,34 млрд грн., оплата - 47%.

Найбільше за попередній опалювальний сезон заборгували підприємства ТКЕ Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Запорізької, Луганської, Одеської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської, Кіровоградської, Львівської, Сумської областей і м. Києва. У новому опалювальному сезоні найбільше заборгували за природний газ теплопостачальні підприємства Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Одеської, Київської областей.

Незадовільні розрахунки за газ, на думку представників "Газ України" є наслідком низького рівня фінансово-господарської діяльності підприємств ТКЕ і неефективного керівництва ними з боку місцевих органів влади.

За підсумками виробничих нарад керівники підприємств ТКЕ і місцевих органів влади надають в Компанію затверджені органами місцевого самоврядування гарантійні листи-графіки погашення заборгованості, накопиченої протягом минулого і з початку нового опалювального сезонів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua