РФ і Туркменістан домовилися про відновлення постачань газу в об'ємі до 30 млрд куб.м на рік


РФ і Туркменістан домовилися про відновлення постачань газу в об'ємі до 30 млрд куб.м на рік

Росія і Туркменістан домовилися про відновлення в період з 1 по 10 січня 2010 року постачань туркменського газу в об'ємі до 30 млрд кубометрів щороку.

Відповідну зміну і доповнення до контракту купівлі-продажу природного газу (від 10 квітня 2003 року) в понеділок в Ашгабаді підписали заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медвєдєв і глава державного концерну Туркменістану "Туркменгаз" Нурі Мухаммедов.

Документи були підписані у присутності президентів Росії і Туркменістану Дмитра Медвєдєва і Гурбангули Бердимухаммедова.

"Дані документи визначають всі умови відновлення постачань, а також їх об'єми, ціни і режими", - повідомив журналістам О.Медвєдєв.

За його словами, документи передбачають відновлення постачань газу "з 1 січня, або не пізніше за 10 січень 2010 року" в об'ємі до 30 млрд кубометрів на рік.

"Вперше в історії російсько-туркменських відносин у газовій сфері постачання газу здійснюватимуться на основі формули ціни, яка повністю відповідає умовам європейського газового ринку", - підкреслив О.Медвєдєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua