0 800 307 555
0 800 307 555

Збір платежів із ризикованого страхування зменшився


Збір платежів із ризикованого страхування зменшився

За оперативними даними, в січні-жовтні 2009 року зниження обсягу платежів із ризикового страхування склало 20,4% в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року.

Про це говориться в повідомленні Української федерації страхування (УФС), переданому агентству УНІАН.

Згідно із повідомленням, за 10 місяців ц.о. збір страхових платежів із страхування наземного транспорту зменшився на 28,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року, із страхування іншого майна - на 22,9%. Водночас, надходження із обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАГВ) зросли на 11,7%.

Також повідомляється, що страхові виплати із особистого страхування і ОСАГВ виросли на 22,7% і 16,2% відповідно. Загальний рівень виплат за звітний період збільшився в порівнянні з січнем-жовтнем 2008 роком на 2,4 процентного пункту і склав 51,9%.

Як зазначили в УФС, в цілому в жовтні збереглися середньомісячні тенденції розвитку ринку поточного року.

Українська федерація страхування (УФС) зареєстрована 23 грудня 2008 року.

Учасниками федерації є: НАСК "Оранта", ВАТ УСК "Дженералі Гарант", ЗАТ АСК "ІНГО Україна", СГ "ТАС", ВАТ СК "Універсальна", ЗАТ СК "АХА Страхування", ЗАТ "Європейське туристичне страхування", ЗАТ СК "Оранта-життя", ЗАТ "просто-страхування. Життя і пенсія", ЗАТ "СК "Українська страхова група".

Федерація створена з метою сприяння розвитку ринку класичного страхування в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua