кредитний портфель вартістю 11 млрд дол, котрий обслуговується Thornburg, виставлено на продаж — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

кредитний портфель вартістю 11 млрд дол, котрий обслуговується Thornburg, виставлено на продаж

193
Портфель іпотечних кредитів, які обслуговуються Thornburg, виставлений на продаж, повідомляє Reuters.
Зовнішній керівник збанкрутілого іпотечного фонду в п'ятницю отримав відповідний дозвіл від суду. Вартість портфеля кредитів, що обслуговуються фондом, становить $11 млрд. Як очікується, продаж буде здійснений на початку наступного року.
Thornburg спеціалізувався на наданні великих іпотечних кредитів з плаваючою ставкою. Такі кредити надаються зазвичай покупцям дорогих будинків вартістю понад $417000. І хоча такі позичальники вважаються надійними, багато інвесторів припинили покупку і цих іпотечних зобов'язань після загострення ситуації на кредитному ринку. В результаті компанія збанкрутіла.
Після запуску процедури банкрутства компанія припинила видачу, покупку і сек'юритизацію кредитів, і продовжила лише обслуговування кредитного портфеля, тобто забезпечення своєчасного надходження платежів і відсотків від позичальників.
Продаж портфеля обслуговуваних кредитів стане важливим етапом процесу ліквідації фонду, який з жовтня знаходиться під зовнішнім управлінням.
Зовнішній керівник почне приймати заявки на покупку портфеля в січні 2010 року, а судові слухання, на яких буде обрано переможця, призначені на 10 лютого.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас