Останні новини. США судиться з Intel — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Останні новини. США судиться з Intel

850
Уряд США подає до суду на корпорацію Intel. Найбільший в світі виробник комп'ютерних процесорів звинувачується в порушенні американського антимонопольного законодавства.
Федеральна торговельна комісія США вважає, що Intel використовувала своє домінуюче становище на ринку мікрочипів з метою придушення активності конкурентів. Intel виробляє понад 80% комп'ютерних процесорів в світі.
Це вже не перший позов до Intel подібного роду. У листопаді ц.р. корпорації довелося виплатити конкурентам більше 1 млрд дол., щоб ті відкликали аналогічні позови.
Новий позов відразу вплинув на вартість цінних паперів компанії - на фондових ринках США акції Intel подешевшали відразу на 1,7%.
Нагадаємо, чистий прибуток Intel Corp. за підсумками III кварталу ц.р. склав 1,86 млрд дол., впавши на 7,8% в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.
Виручка Intel в III кварталі скоротилася на 8,1% - до 9,39 млрд дол. з 10,22 млрд дол. роком раніше. Операційний прибуток склав 2,58 млрд дол., що на 16,7% менше від торішнього показника, що склав 3,1 млрд дол.
За матеріалами:
Экономические Известия
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас